SODYBA IR STOVYKLAVIETĖS

 

Sodyba ir stovyklavietės. Plaukimas baidarėmis yra neatsiejama veikla nuo stovyklavimo. Poilsis po plaukimo kubile ar pirtyje, o gal aktyvus laisvalaikis tinklinio aikštelėje. Čia galite apžiūrėti mūsų siūlomas sodybą ir stovyklavietes, kur galite apsistoti po plaukimo baidarėmis. 

Stovyklavietė Nr. 1

Privati stovyklavietė yra įkurta visai šalia pat Širvintos upės. Teritorijoje yra 3 stovyklavietės. Kiekvienoje stovyklavietėje rasite pavesinę, stalus, suolus, šašlykinę. Teritorijoje yra bendra tinklinio aikštelė, galima užsisakyti pirtį.  Dalyje stovyklaviečių yra elektra.

Stovyklavietė Nr. 2

Stovyklavietė yra įkurta toliau nuo Širvintos upės privačioje teritorijoje. Teritorijoje yra apgyvendinama tik viena kompanija. Stovyklavietėje yra pavėsinė, stalas, suolai, šašlykinė, tvenkinys, tinklinio aikštelė, elektra. Taip pat galima užsisakyti kaimišką pirtį bei kubilą.

Sodyba „Širvių slėnis”

Sodyba yra įsikūrusi visai šalia pat Širvintos upės. Sodyba gali pasiūlyti net kelis apgyvendinimo variantus:  namelius, sodybą. Yra kubilas, pirtis, salė, skirta šventėms. Sodyboje yra visi poilsiui reikalingi patogumai. Viso sodyba turi ~ 50 miegamų vietų.