Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/baiauk/domains/baidariauk.lt/public_html/wp-content/themes/baidariauk3/includes/builder/functions.php on line 2799
Apie mus — Baidariauk.lt

Baidarių  nuoma užsiimame Širvintų rajone, Mantinionių kaime visai šalia pat tekančios Širvintos upės. Mus ypač patogu yra pasiekti Vilniaus, Kauno, Ukmergės, Jonavos, Širvintų miestų gyventojams. Taip pat maloniai laukiame ir visų kitų Lietuvos regionų gyventojų. Visada Jus pasitiksime, nuvešime į pageidaujamos kelionės pradžios vietą, pasitiksime plaukimo pabaigoje, pristatysime (jei reiks) į sutartą stovyklos vietą.

Baidarių nuoma – mums ne tik darbas, bet kartu ir noras visus apsilankiusius supažindinti su mūsų krašto gamta, lankytinomis vietomis, kadangi norime, kad daugelis Širvintų rajoną sietų ne tik su nuostabiąja Kernave, bet pabuvę pas mus atsimintų ir vieną gražiausių Lietuvos upių Širvintą bei šalia jos esančias istorines vietas. Baidarių nuoma mums –  puiki galimybė  supažindinti kitų Lietuvos regionų gyventojus  su unikalia mūsų krašto gamta.

Teikdami baidarių nuomos paslaugas stengiamės dėl kiekvieno iš Jūsų. Dirbame greitai, kokybiškai, užtikrintai, pasirūpiname visomis kelionės vandeniu detalėmis ir smulkmenomis. Siekiame, kad kiekvienas baidarininkas, pasinaudojęs mūsų baidarių nuomos paslaugomis, baigęs žygį išvyktų namo pailsėjęs, geros nuotaikos bei pilnas įspūdžių. Nuomoti baidares pradedame ankstyvą pavasarį, baigiame vėlyvą rudenį. Esame visai šalia dviejų nuostabių Širvintos bei Musės upių, todėl Baidariauk.lt siūlomų maršrutų gausa kiekvienam net ir išrankiausiam baidarininkui leis išsirinkti norimą maršrutą. Visada patarsime, padėsime, jei reikia ir pamokysime, iškilus bėdai – pagelbėsime.

Paskutiniu metu itin suaktyvėjo baidarių nuomos paslaugomis besinaudojančių žmonių su mažais vaikais skaičius. Tam taip pat skiriame didelį dėmesį, visada rasime ir išnuomosime baidare, kurioje būtų patogu plaukti dviese kartu su mažamečiu vaiku, aprūpinsime sertifikuotomis saugumą garantuojančiomis vaikiškomis gelbėjimosi liemenėmis, padėsime pasirinkti tinkamiausią maršrutą plaukimui su vaikais.

Daugelis įpratę plaukti ir nuomotis baidares Dzūkijoje arba  Rytų Lietuvoje, Ignalinos rajone, tačiau labai nustemba, kad šalia taip arti didžiųjų miestų yra tokia graži upė kaip Širvinta ar Musė, kurios niekuo nenusileidžia populiariausioms kitoms Lietuvos upėms. Todėl ne veltui Širvintos upė baidarininkų tarpe įgijusi „dar neatrastos upės“ statusą. Baidarių nuoma pas Baidariauk.lt – sprendimas, dėl kurio tikrai nesigailėsite!

Atstumai iki mūsų:

Vilnius ~ 50 Km

Kaunas ~ 85 km

Panevėžys ~ 90 km

Širvintos ~ 14 km

Ukmergė ~ 32 km

Jonava ~ 65 km

Utena ~ 90 km