Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/baiauk/domains/baidariauk.lt/public_html/wp-content/themes/baidariauk3/includes/builder/functions.php on line 2799
Maršrutai — Baidariauk.lt — baidarių plaukimo maršrutai

Siūlomi maršrutai:

Vindeikiai – Antanoša (~5 km)
Viesos – Vindeikiai (~25 km)
Družai – Vindeikiai (~14 km)

Vindeikiai – Liukonys (~19 km)
Liukonys – Mančiušėnai (~12 km)
Liukonys – Upninkai (~26 km)
Družai – Antanoša (~19 km)

Baidarininkai gali rinktis ne tik 1, bet ir 2 ar 3–5 dienų kelionę baidarėmis Širvintos upe. Pagal norus ir pageidavimus sukursime Jums bet kurį kitą maršrutą, nenurodytą viršuje, kuris atitiks visus Jūsų reikalavimus laiko, vietovės, trasos ilgio atžvilgiu. Visiems rasime idealiausią variantą. Stovyklavietės vieta priklauso nuo pasirinkto maršruto (ją pasiūlysime tardamiesi dėl konkretaus maršruto). Taip pat informuojame, kad kartais gali tekti pakeisti Jūsų pasirinktą maršrutą dėl ne nuo mūsų priklausančių aplinkybių, kaip, pvz., oro sąlygų. Taip atsitikus, parinksime Jums kitą tinkančią upės atkarpą plaukimui. 

Baidarių nuoma užsiimame ne tik vasarą, bet ir ankstyvą pavasarį bei vėlyvą rudenį, kuomet plaukimas baidarėmis pasidaro itin dinamiškas bei įdomus.

Musė –  viena labiausiai baidarininkų entuziastų-ekstremalų mėgstamų upių. Kodėl? Atsakymas paprastas – stipri srovė, užvartos, rėvos, senų malūnų liekanos – visa tai baidarių žygį daro itin dinamišką, turiningą, nenuobodų. Ankstyvą pavasarį arba vėlyvą rudenį pasiplaukiojimas šia upe ilgam paliks neišdildomų įspūdžių. Musės upe baidarėmis plaukti galima  vieną ar dvi dienas, bet dažniausiai plaukiama vieną.  Išlipti pailsėti, pietums ar nakvynei rasite daug gražių vietų. Baigus kelionę galėsime Jums pasiūlyti karštą kaimišką pirtelę bei stovyklavietę ar kaimo turizmo sodybą.

Siūlomi maršrutai:

Musninkai–Čiobiškis (~25 km)

Nurodytą maršrutą galima trumpinti į įvairias atkarpas. Plaukimą pradėti ir jį baigti galima net keliose vietose, todėl visada galėsite pasirinkti Jums labiausiai tinkantį maršrutą.