Jei pavargote nuo miesto triukšmo, kasdieninės rutinos, pasiilgote buvimo gamtoje, kviečiame Jus išsinuomoti pas mus baidares ir keliauti ne tik mūsų, bet ir, daugelio baidarininkų nuomone, gražiausią žemupį Lietuvoje turinčia Širvintos upe.  Plaukdami šia upe pasinersite į nuostabų gamtos prieglobstį, bent trumpam galėsite pabėgti nuo kasdieninės Jus supančios civilizacijos. Baidarių nuoma – kelionės vandeniu, yra ypač patrauklios, kadangi tai galimybė pamatyti savo šalį iš kitos, vandens, pusės. Plaukiant atsiveriantys upės skardžių vaizdai, augmenijos ir gyvūnijos gausa priverčia aikčioti ne vieną keliautoją. Taip pat plaukimas baidarėmis yra gana aktyvus poilsis, kuris Jus privers savaitgaliui pamiršti kasdieninius rūpesčius ar darbą. Baidarių nuoma – tai mūsų siūlomos kelionės, kurios yra puiki galimybė bendrauti, kartu praleisti laisvalaikį, per trumpą laiką susipažinti su nuostabia Lietuvos gamta. Ir visai nesvarbu, kad plaukimas baidare Jums dar neatrastas nuotykis ir apie tai esate girdėję tik iš draugų pasakojimų ar publikacijų spaudoje, nesvarbu kiek Jums metų – plaukimas baidare nereikalauja ypatingų sugebėjimų, yra lengvai perprantamas, kas leidžia kiekvienam patirti visus kelionės vandeniu suteikiamus malonumus.

Baidariauk.lt – geriausias baidarių nuomos pasirinkimas, nes:

  1. Nuomodami baidares per kelerius metus sukaupėme nemažą patirtį, susijusią su baidarių nuoma, todėl puikiai žinome, ką turime ir ką galime pasiūlyti savo klientams, kad baidarių žygis ilgam išliktų kaip viena maloniausių patirtų pramogų gamtoje!
  2. Nuomojame tik naujausios kartos, tvirtas, patogias, manevringas, o svarbiausia saugias polietilenines angliškas bei prancūziškas baidares. Plaukdami mūsų išnuomotomis baidarėm jausitės patogiai, nebūsite suvaržyti, ne taip pavargsite!
  3. Naudodamiesi Baidariauk.lt baidarių nuomos paslaugomis visada žygio metu ar po jo galėsite apsistoti puikiai įrengtose gražiausiose maršrutų vietose esančiose Baidariauk.lt stovyklavietėse, kuriose rasite viską, ko reikia tikram poilsiui gamtoje. Pabrėžiame, kad mūsų stovyklavietės yra įkurtos ramiose, plaukimui patogiose vietose, kurioje visada apsistoję būsite vieni be jokių kitų pašalinių kompanijų.
  4. Esame vietiniai, įsikūrė visai šalia pat Širvintos bei Musės upių, dėl to naudojantis mūsų baidarių nuomos paslaugomis pas mus, skirtingai nuo daugelio kitų, įsikūrusių tolėliau,  automatiškai sutaupote, kadangi transportavimo mokestis yra visada mažesnis (palyginimui, baidarių atvežimas iš Kauno iki Širvintos, kompanijai kainuoja mažiausiai 250 Lt neskaitant žmonių transportavimo mokesčio)!
  5. Ne tik nuomojame baidares, bet kartu visiems: tiek patyrusiems, tiek visiškiems naujokams padedame suorganizuoti žygį baidarėmis „nuo.. iki..” įskaitant nakvynę ir kitus dalykus.
  6. Pas mus gražu, įdomu, kokybiška!

 

Nors pavėluotai ir lėtai ateina pavasaris, bet Baidariauk.lt komanda jau senokai pradėjo ruoštis naujam baidarių nuomos sezonui. Startuosime, kai tik nutirps ledas ir upės bus praplaukiamos. Kaip ir dažniausiai, ankstyvą pavasarį baidarių nuoma naudosis dažniausiai ekstremalesnius, dinamiškesnius plaukimus mėgstantys baidarininkai – tam puikiai tinka Musės upė. Musė skirta drąsiems, aktyviems, nuotykių nebijantiems baidariautojams. Upė ypatinga tuo, kad plauki ir nežinai, kas už kiekvieno posūkio tavęs laukia. Gal nuvirtęs medis, gal slenkstis, gal didžiulė srovė, o gal viskas viename? Dėl šių dalykų, pridėjus dar ir nepaprastą upės krantų grožį, kiekvienais metais atsiranda vis daugiau baidarininkų, norinčių išsinuomoti pas Baidariauk.lt komandą baidares ir jomis išbandyti šią neprognozuojamą upę. . Baidarių nuoma pavasarį užsiimame ne tik organizuodami žygius Musės upe, bet taip pat ir Širvintos. Visą pavasarį Širvintos žemupys mėgstantiems aktyvų plaukimą pasiūlys itin įdomu dinamišką, sraunų maršrutą. Plačiau skyrelyje “Ekstremalams”. Neliks pamiršti ir mėgstantys ramius plaukimus baidarininkai. Jiems teikdami baidarių nuomos paslaugas pasiūlysime labai vaizdingus ramesnius maršrutus.

Laukiame Jūsų!

 


 

Baidarių nuoma – Baidariauk.lt Baidarių nuoma – Širvinta  Baidarių nuoma – Musė.