Ekstremalams

Baidarių nuoma užsiimame ne tik vasarą, bet ir ankstyvą pavasarį bei vėlyvą rudenį, kuomet plaukimas baidarėmis pasidaro itin dinamiškas bei įdomus.

Musė –  viena labiausiai baidarininkų entuziastų-ekstremalų mėgstamų upių. Kodėl? Atsakymas paprastas – stipri srovė, užvartos, rėvos, senų malūnų liekanos – visa tai baidarių žygį daro itin dinamišką, turiningą, nenuobodų. Ankstyvą pavasarį arba vėlyvą rudenį pasiplaukiojimas šia upe ilgam paliks neišdildomų įspūdžių. Musės upe galima plaukti vieną ar dvi dienas.  Išlipti pailsėti, pietums ar nakvynei rasite daug gražių vietų. Baigus kelionę galėsime Jums pasiūlyti karštą kaimišką pirtelę bei stovyklavietę.  Be to, plaukiant šia upe tikrai bus į ką pasižvalgyti: Bartkuškio rūmai ir parkas, Bajoriškių malūno liekanos, Barboros Radvilaitės 16 a. koplytėlė, Musninkų malūno liekanos, Grebliaucyznos bei Janionių piliakalniai ir kt..

Siūlomi maršrutai:

Vilniaus–Panevėžio autostrada – Musninkai (15 km)

Bartkuškis – Musninkai  (12 km)

Musninkai–Čiobiškis (23 km)


Širvinta ankstyvą pavasarį bei vėlyvą rudenį visa Širvintos upė, o ypač jos žemupys, kiekvienam baidarininkui tampa tikru išbandymu. Upė tarsi pašėlsta: didelė srovė, slenksčiai, rėvos ir kitos kliūtys baidarininkams suteiks daugybę emocijų bei įspūdžių. Tai tikrai ne ta vieta, kurioje lietingu metų laiku galima būtų nuobodžiauti.

Siūlomi maršrutai:

Liukonys–Upninkai (23 km);

Liukonys–Mančiušėnai (12 km);

Mančiušėnai–Upninkai (14 km)